Ücretsiz Web Sitesi Oluşturucu. Sınırsız Depolama. Sınırsız Web Sitesi
Yeni Web Sitesi Oluştur

Hizmetlerimiz

ENDÜSTRİYEL TASARIM VE DANIŞMANLIK

    Ürün tasarımı, ürün geliştirme, mekanik tasarımı, ara yüz tasarımı, prototip, üretim, 3D modelleme, maket yapımı vb.

profesyonel ürünler, ev aletleri, sanayi ürünleri, aksesuar ürünler, elektronik, mobilya, medikal sağlık, askeri, stand tasarımı, oyuncak – eğitici ürünler, aydınlatma, organizasyon ürünleri, hediyelik eşya, yedek parça, prototipleme, mimari ve dekorasyon ürünleri vb. tasarımı ve imalatı işleri üzerinde uzman kadromuzla 2015 yılından bu yana hız kesmeden çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

 

    Tasarım ve mühendislik süreci yanında güçlü makina parkı ile prototipten seri üretime kadar geniş bir hizmet ağı. Tasarım sürecinde; öncelikle istenilen ürün üzerinde geniş bir araştırma yapılmaktadır. Bu araştırma kapsamında, hedef kitle, sorunlar, malzeme özellikleri, bugüne kadar nelerin yapılmış olduğu ve üretim yöntemleri araştırılmaktadır.

 

    Araştırmalar doğrultusunda serbest el çizimleri yapılmakta, kullanım senaryoları oluşturulmakta ve deneme maketleri hazırlanmaktadır. Yapılan serbest el çizimleri arasından gerçekleştirilmesi istenilen model seçilmekte ve modelin detaylandırılması, mekaniği, rengi, malzemesi ergonomik kurallarına uygun bir şekilde bilgisayarda üç boyutlu çizimi yapılmaktadır. Model üç boyutlu çizildikten sonra 1 / 1 ölçekli prototip yapılarak, ürünün kontrolü sağlanmaktadır.

Fikir, proje, ürünleriniz ve AR-GE faaliyetleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

3D MODELLEME

    3DS Max, Rhino, AutoCAD, CorelDRAW, Photoshop programlarına hakim ekibimiz sayesinde, müşterilerimizin talep ettiği her türlü ürün, mimari ve iç mimari projelerin tasarım ve 3 boyutlu çizimleri bilgisayar ortamında, istenilen ölçekte yapılmaktadır.

 

    Modelleme yapılacak ürünün üretimine uygun çizim kullanılmakta ve ona göre bir program seçilmektedir. Modelleme kapsamında, projenin detaylandırılması ve render işlemi yapılmaktadır.

 

    3 boyutlu çizim sayesinde, proje detayları direkt görsel bir şekilde gösterilebilmekte ve görsel etkisi insanlar üzerinde sağlanarak bir avantaj oluşmaktadır. 3 boyutlu modeller sayesinde ürünün pazarlama etkisinin yüksek olması ayrı avantaj yaratmaktadır. 3 boyutlu mimari ve mekan modellemeleri sayesinde, bina inşaatı henüz başlamamış iken bitmiş halinin detayları görülebilmekte ve 3D mimari görselleştirme avantajı ile müşterilerimizin süre ile projeler konusunda yeterli bilgiye sahip olması hedeflenmektedir. 3 boyutlu görselleştirmeler, mimari yapılar dışında iç mekan modellemesi için de çok önem taşımaktadır. Bar, cafe, restoran, otel, ev, mağaza, işletme, alışveriş merkezi, resmi kurum yapıları gibi iç mekan detaylandırmalarında 3D iç mimari görselleştirmesinden faydalanılmaktadır. Ürünlerin 3 boyutlu görselleştirmeleri, önemli seviyede bir pazarlama etkisi yaratmaktadır.

MAKET

    Endüstriyel tasarımcı, mühendis, mimar, ressam ekibimiz ile birlikte müşterilerimize en iyi bir şekilde hizmet vermekteyiz.

 

    3DS Max, Rhino, AutoCAD, CorelDRAW, Photoshop programlarına hakim tasarımcılarımız yapılması istenilen ürünün lazer kesim, strafor kesim, 3 boyutlu yazıcılarda uygun ölçekli çizimleri ve detaylandırmalarını gerçekleştirmektedir. Makinalarda kesilen ve üretilen parçaların dokulandırılması ve renklendirilmesinden sonra montajı yapılmaktadır. Böylece ürün tasarımı ve sunumda, proje en iyi şekilde anlatılmış olmaktadır.

 

    Müşteri memnuniyeti bizim için çok önem taşımaktadır. Projelerdeki profesyonelliğimiz kadar ürünün müşteriye zamanında ve kusursuz olarak ulaştırılması, sonrasında da teknik desteğimizin sürdürülmesi sağlanmaktadır.

 

    Çalışmalarımız, çözümlerimiz, iş bitimi sonrası teknik desteğimiz ile sağlayacağımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerimizin ilk tercihi olmak vizyonumuzu oluşturmaktadır.

3D YAZICI

    Bilgisayar ortamında 3 boyutlu çizimlerin somut ürünlere dönüştürülmesi, 3D yazıcı ile sağlanmakta ve 3 boyutlu yazıcılarda katman katman üretim gerçekleştirilmektedir.

 

    Üretilecek ürüne göre 3 boyutlu yazıcılarda kullanacağımız malzeme seçilmektedir.

 

    3 boyutlu yazıcılar sayesinde; kalıp maliyetine gerek kalmayıp, talebe göre adetli üretim yapılabilmekte ve buna göre birim fiyat uygulanmakta, kısa sürede ürünün üretimi yapılmakta, özel isteğe göre özel üretim imkanı bulunmakta, zor modeller kolaylıkla üretilmekte ve ürünün yapım süresince geliştirme ile kontrolü sağlanmaktadır.

 

    3 boyutlu yazıcılar birçok sektörde faydalı olmaktadır. Endüstriyel tasarım, mühendislik, mimarlık, sanat, yedek parça, medikal sektörü, organizasyon sektörü, hediyelik eşya sektörü, sanayi sektörü, heykelcilik ve birçok sektörde kullanılmaktadır.

 

    3D baskı ürünlerinin fiyatlandırılmasında ürünün hacmine, kullanılacak malzemeye, zamana ve sonrasında yapılacak işlemlere göre fiyatlandırma yapılmaktadır.

LAZER KESİM

    Özel kesim makinalarımız sayesinde pleksiglas, ahşap, deri, kontraplak, mukavva, kağıt, plastik, mermer, granit, cam gibi birçok malzemeyi kesme ve kazıma işlemleri uygulanmakta ve geniş bir ürün yelpazesine sahip bulunmaktayız.

 

    Tasarımcı ve mühendis kadromuz sayesinde istenilen ürün tasarlanıp, çizilmekte ve üretimi yapılmaktadır.

 

 Işıklı ve ışıksız modeller yapabilmekteyiz. Bu kapsamda yönlendirme levhaları (ofis, okul, restoran, devlet kurumları, hastaneler ve birçok yerde kullanılmaktadır) ve dekoratif ile işlevsel ürünler yer almaktadır.

 

    Lazer kesme makinası, ürünlerin hızlı ve pratik bir şekilde ve hatasız olarak çıkarılmasını sağlamaktadır.

 

  Lazer makinası ile yeni bir ürün hazırlanabileceği gibi hazır ürünlerin de üzerinde işlemler, yazılar ve şekiller yapılabilmektedir. Lazer makinası ile hediyelik eşya, organizasyon ürünleri, kutu ürünleri, dekorasyon ürünleri, maketler vb. yapılabilmektedir.

STRAFOR KESİM

    Doğum günü, organizasyon özel gün dekorları, ambalaj kesimleri, harf, sayı, yazı kesimleri ve pano düzenlemeleri temel ürünlerimiz arasında yer almaktadır.

 

    Özellikle arkeoloji alanında, tarihi ve kültürel eserlerin çeşitli ölçeklerde benzerlerinin üretilmesinde kullanılmaktadır.

 

Peyzaj düzenleme faaliyetlerinde yararlanılmaktadır.

Tüm Hakları Saklıdır. 2023 MaketProje.com.tr - Design Braveart.